• Efest IMR 13450 - 600mAh 3,6V - 3,7V Li-ion

Symbol: 100212
Opcjonalnie - blaszki do lutowania
Brak towaru
22.50
22.50
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.65
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Orlen Paczka 9.65
InPost Paczkomaty 9.99
Odbiór w punkcie Poczty 11
DPD PICKUP odbiór w punkcie/automacie paczkowym/Żabka 11.65
DHL POP BOX automaty paczkowe 12.45
InPost Paczkomaty Pobranie 14
InPost Kurier 14.6
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 14.6
DPD Kurier 15.5
InPost Kurier Pobranie 16.5
DHL kurier 16.65
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 Pobranie 18.75
DPD Kurier (Pobranie) 19.5
Dostępność 0 szt.
Waga 0.05 kg
EAN 6958946200807

 

Informacje o produkcie dla „Efest IMR 13450 600mAh 3.6V - 3.7V akumulator litowo-jonowy (płaski biegun dodatni)”

Ogniwo akumulatorowe o niskim samorozładowaniu i niskim oporze wewnętrznym. Najlepiej nadaje się do tworzenia modeli, diod LED itp.

Efest IMR 13450 litowo-jonowy niezabezpieczony (biegun dodatni płaski)

 

Pojemność

600mAh

Min. Pojemność

580mAh

Napięcie znamionowe

3,6V - 3,7V.

Końcowe napięcie ładowania

4,2V ± 0,05V.

Końcowe napięcie rozładowania

3V.

Prąd ładowania

0 A - 0,5 A.

Maksymalny prąd ładowania

0,6A

max. Stała prądu rozładowania / impuls

3,5 C = 2 A / 3,5 A.

Dodatki chemiczne

LiMn

Obwód ochronny

nie

Biegun dodatni

płaski

Średnica

12,80 mm ± 0,05 mm

Wysokość

44,65 mm ± 0,10 mm

Waga

14 g ± 0,01 g

Proces ładowania

CC-CV

Wyniki testu

Informacje Lygte

 

Instrukcje bezpieczeństwa:

Ogniwa litowe mogą być zasilane wyłącznie elektroniką ochronną (zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem, zwarciem i przeciążeniem)!
Należy pamiętać, że ogniwa litowe mogą być używane wyłącznie przez kompetentne osoby.
Niewłaściwe postępowanie lub zwarcie może doprowadzić do pożaru lub wybuchu.

Inne funkcje:

Ogniwa litowo-jonowe są stabilne termicznie i nie podlegają efektowi pamięci.
Działają na bazie litu i charakteryzują się wysoką gęstością energii.

 

Dane techniczne „Efest IMR 13450 600 mAh 3,6V - 3,7V akumulator litowo-jonowy (biegun dodatni płaski)”

Uwagi:

Do ładowania akumulatorów litowo-jonowych wymagana jest specjalna ładowarka, która ładuje akumulatory za pomocą specjalnego procesu ładowania. (CCCV = prąd stały, napięcie stałe.) Akumulatory nie mogą być ładowane powyżej napięcia 4,25 V, w przeciwnym razie istnieje ryzyko pożaru i wybuchu. Korzystne jest ładowanie akumulatorów tylko do ok. 4,1 woltów, ponieważ znacznie zwiększa to żywotność lub liczbę cykli ładowania (być może nawet podwojenie). Do ładowania można używać wyłącznie ładowarek litowo-jonowych. Jednak tanie ładowarki często mają tę wadę, że nie wyłączają się bezpiecznie po zakończeniu procesu ładowania, ale zamiast tego nadal ładują akumulatory małym prądem ładowania, co może być niebezpieczne.

Ponadto baterie i akumulatory nie należą do odpadów domowych! Należy je wyrzucać zgodnie z prawem w miejskich punktach zbiórki lub do [przeważnie zielonych] pojemników.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo produktu dla akumulatorów litowo-jonowych

Zagrożenia / niebezpieczeństwa

Niewłaściwe użytkowanie akumulatorów litowo-jonowych (demontaż, uszkodzenie, przegrzanie) może spowodować ich eksplozję lub pożar. Akumulatory litowo-jonowe zawierają łatwopalne i/lub żrące roztwory i sole litu, które mogą powodować podrażnienia skóry, oczu i błon śluzowych w przypadku wycieku. W przypadku odpowietrzenia akumulatorów litowo-jonowych ulatniające się opary mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Obsługa

- Przechowywać z dala od źródeł ciepła, otwartego ognia i żrących cieczy.

- Nie uszkadzać ani nie spalać.

- Uszkodzone akumulatory litowo-jonowe należy natychmiast wyrzucać do odpowiednich pojemników.

Ochrona osobista w razie wypadku

- Nosić odpowiednią odzież ochronną (rękawice, okulary ochronne itp.).

- Jeśli istnieje ryzyko wydostania się oparów, należy nosić ciężką ochronę dróg oddechowych i ochronę całego ciała.

Wyciek cieczy

- Należy odizolować obszar, odczekać do ostygnięcia akumulatora litowo-jonowego i wydostania się oparów.

- Unikać kontaktu ze skórą i oczami oraz wdychania oparów.

- Zebrać wyciekającą ciecz za pomocą materiału chłonnego i odpowiednio zutylizować.

Środki gaśnicze

- Środki gaśnicze - Ponieważ w akumulatorach litowo-jonowych zasadniczo nie ma metalicznego litu, można stosować standardowe środki gaśnicze (np. gaśnice proszkowe ABC, gaśnice CO2 lub wodę). Użycie środka gaśniczego zależy jednak od palącego się materiału (np. oleju, plastiku itp.).

- Specjalne instrukcje przeciwpożarowe - Jeśli to możliwe, należy usunąć baterie z obszaru objętego pożarem. Ogniwa rozgrzane do temperatury powyżej 125 °C mogą się zapalić lub eksplodować.

- Sprzęt gaśniczy - Nosić ciężki aparat oddechowy i odzież ochronną.

- Niebezpieczne produkty rozkładu - Same ogniwa nie są łatwopalne, ale materiały organiczne wewnątrz (rozpuszczalniki na bazie alkoholu (klasa pożarowa B lub ewentualnie C) oraz plastik obudowy lub folia polimerowa (klasa pożarowa A) są. Należy również przestrzegać odpowiednich środków ostrożności w przypadku pożarów tworzyw sztucznych (toksyczne gazy itp.) oraz stosować metody gaszenia takich pożarów. Produkty spalania obejmują fluorowodór, tlenek węgla i dwutlenek węgla.

Pierwsza pomoc

W przypadku kontaktu z uwolnionymi elektrolitami, gazami lub produktami ubocznymi pożaru akumulatora litowo-jonowego należy przestrzegać następujących środków pierwszej pomocy:

- Oczy - W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast dokładnie płukać wodą przez co najmniej 15 minut. Przytrzymać otwarte powieki, aby zapewnić całkowite wypłukanie oka!

- Skóra - Zdjąć zanieczyszczoną odzież i płukać skórę zimną wodą przez co najmniej 15 minut.

- Drogi oddechowe - Zapewnić dopływ świeżego powietrza. W razie potrzeby udzielić pierwszej pomocy.

- Następnie zawsze skonsultować się z lekarzem.

Utylizowanie odpadów

- Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- Otwarte ogniwa należy traktować jak odpady niebezpieczne i odpowiednio utylizować

Dane producenta

Shenzhen Fest Technology Co.,ltd
Floor 8, Building C, SAR 1980 Cultural Industry park, Minfu Road
517028 Shenzhen, Guangdong
China

86-755-89304183
[email protected]

Osoba odpowiedzialna

PHU RUTMAR Rutkowski Sławomir
Kętrzyńska 12
14-202 Iława
Poland

515650056
[email protected]

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie